Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. handlowych do Działu PPOŻ, Alarmów, Telewizji Przemysłowej i Kontroli Dostępu

Specjalista ds. handlowych do Działu PPOŻ, Alarmów, Telewizji Przemysłowej i Kontroli Dostępu

Vidicon Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2020-11-05

Oferta przeniesiona archiwalna
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Sprzedaż urządzeń na terenie kraju
  • Pozyskiwanie nowych klientów i podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi
  • Tworzenie ofert sprzedażowych

Wymagania:
  • Znajomość branży - warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów
  • Prawo jazdy kat „B”

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy
  • Szkolenie produktowe i handlowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie