Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. jakości produktu sprzedawca

Specjalista ds. jakości produktu sprzedawca

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, małopolskie / Kraków, 2020-11-07

Oferta przeniesiona archiwalna
Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4860
OBOWIĄZKI:

Kontrola jakości dostaw, sprzedaż produktów firmy, obsługa klienta, doradztwo (w doborze oświetlenia Led), kontakt z działem księgowym.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca*
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

bardzo dobra znajomość technik sprzedażowych, wysoki standard obsługi klienta, umiejętność wystawiania dokumentów sprzedażowych, znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminala bez konieczności szkolenia w tym zakresie, dokładność i skrupulatność w terminowym przygotowywaniu dokumentów dla działu księgowego, znajomość branży LED, oświetleniowej lub elektrycznej (albo pokrewnej będzie dodatkowym atutem), umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, entuzjazm i zaangażowanie, wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie techniczne).

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie