Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. kontaktów zagranicznych z j. niemieckim

Specjalista ds. kontaktów zagranicznych z j. niemieckim

Grafton Recruitment Sp. z o.o., wielkopolskie / Poznań, 2020-11-13

Oferta przeniesiona archiwalna
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 4-6-59240

Chcesz zdobyć nowe doświadczenia zawodowe i wykorzystywać swoje umiejętności językowe w codziennej pracy? Prześlij swoje CV już teraz!

Opis stanowiska:
  • Obsługa klienta biznesowego
  • Współpraca z innymi zespołami w Polsce i za granicą
  • Mailowy oraz telefoniczny kontakt z klientami biznesowymi
  • Analiza danych, sprawdzanie poprawności danych z procedurami, raportowanie danych
  • Terminowe wprowadzanie danych do systemu
  • Przygotowywanie raportów
  • Zarządzanie przepływem dokumentów pomiędzy oddziałami i współpracownikami
  • Rozwiązywanie problemów i delegowanie ich do odpowiednich osób w organizacji
  • Współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min.B2)
  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu
  • Chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku
Informacje dodatkowe:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Gwarantowana możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Profesjonalne szkolenia
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".