Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Należności z j. Rosyjskim

Specjalista ds. Należności z j. Rosyjskim

Genpact PL, lubelskie / Lublin, 2021-01-07

Oferta przeniesiona archiwalna
Location:Lublin

With a startup spirit and 80,000+ curious and courageous minds, we have the expertise to go deep with the world’s biggest brands—and we have fun doing it. Now, we’re calling all you rule-breakers and risk-takers who see the world differently, and are bold enough to reinvent it. Come, transform with us.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. Należności z j. Rosyjskim

Zakres obowiązków:

  • Otrzymywanie i zakładanie reklamacji w systemie;
  • Analiza przyczyny reklamacji, przekierowanie na odpowiednie działy i rozwiązanie reklamacji;
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami oraz działami wewnętrznymi ;
  • Przetwarzanie korekt dotyczących reklamacji;
  • Analiza zadłużenia konta;
  • Uzgodnienie sald na kontach klientów;
  • Obliczanie kwoty nieściągalnych długów;
  • Dokonywanie kontroli procesów księgowych;
  • Dostarczanie wymaganych raportów miesięcznych;
  • Tworzenie i aktualizacja Standardowych Procedur Operacyjnych

Wymagania:

  • Znajomość języka rosyjskiego - poziom C1
  • Znajomość języka angielskiego - poziom B1
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku: należności, reklamacji
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Analityczne podejście i chęć dalszej nauki
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikacji
  • Mile widziana znajomość programu SAP

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość uczestnictwa w nowych projektach;
  • Możliwość rozwoju;
  • Dodatkowe bonusy (LuxMed, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, karta Lunchpass, dodatkowe dni urlopu, biking program).
Kindly please see our Privacy Notice for Employment Candidates: http://www.genpact.com/about-us/privacy-notice-for-employment-candidates.