Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. obrotu złomem

Specjalista ds. obrotu złomem

Horyzont Doradztwo Personalne, śląskie / Częstochowa, Zawiercie, 2020-10-13

Oferta przeniesiona archiwalna

Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. Nasz Klient to firma z długą tradycją w branży złomowej, duża i stabilna finansowo organizacja. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty. Zapraszamy do aplikowania.

Miejsce pracy: Częstochowa, Zawiercie
Nr ref.: 1/09/2020/BN
Główne zadania:
  • Pozyskiwać złom stalowy (w mniejszym stopniu kolorowy) od firm, gmin, w drodze przetargów itp.
  • Działać samodzielnie na terenie Śląska.
Wymagania:
  • Znajomość rynku złomu stali.
  • Umiejętność klasyfikowania złomu.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Doświadczenie w negocjowaniu umów.
  • Orientacja na wyniki.
  • Gotowość do pracy w terenie.
Firma oferuje:
  • Różne możliwości zatrudnienia (w zależności od preferencji osoby zainteresowanej pracą).
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Samodzielność w planowaniu i realizowaniu zadań.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Niezbędne narzędzia do jej wykonania.
Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.