Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. obsługi biura i wsparcia sprzedaży - Inside Sales

Specjalista ds. obsługi biura i wsparcia sprzedaży - Inside Sales

1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o., wielkopolskie / Poznań, 2020-10-29

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3824331, z dnia 2020-10-29

1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o. o., jako część międzynarodowej grupy działającej na rynkach CEE jest wyłącznym przedstawicielem renomowanych europejskich producentów maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz surowców i dodatków. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy do naszego biura w Poznaniu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Nr Ref.: IS - 10/ref/POL

Opis stanowiska

  • Koordynacja pracy biura, telefoniczna i mailowa obsługa klientów,
  • Przyjmowanie i monitorowanie zamówień,
  • Organizacja transportu, wysyłka towaru oraz monitorowanie dostaw,
  • Prowadzenie dokumentacji i ewidencjonowanie dokumentów (PZ, WZ, FV),
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie komunikatywnym,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale handlowym lub obsłudze klienta.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasie pracy,
  • Szkolenia techniczne i sprzedażowe,
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy z możliwością przejścia na samodzielne stanowisko,
  • Przyjazną atmosferę oraz pracę w międzynarodowym zespole.