Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego francuskojęzycznego

Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego francuskojęzycznego

Grafton Recruitment, śląskie / Katowice, 2020-10-18

Oferta przeniesiona archiwalna
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 7-6-54462

Dla naszego Klienta - międzynarodowej organizacji świadczącej specjalistyczne usługi z obszaru wsparcia zaawansowanych procesów biznesowych, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi klienta biznesowego francuskojęzycznego

Zakres obowiązków:
  • obsługa klientów zewnętrznych (drogą telefoniczną i mailową) w kontekście koordynacji działań związanych z zamówieniem - wysyłka, status zamówienia, logistyka,
  • zapewnianie wsparcia partnerom biznesowych we wszystkich sprawach związanych z realizacją zamówienia,
  • monitorowanie zamówienia w celu zminimalizowania ryzyka opóźnienia dostaw,
  • współpraca z innymi zespołami zajmującymi się np. serwisem urządzeń lub logistyką,
  • raportowanie informacji w wewnętrznym systemie ERP.
Wymagania:
  • biegła znajomość języka francuskiego (C1),
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność swobodnego korzystania z MS Excel,
  • doświadczenie w obsłudze klienta francuskojęzycznego mile widziane.
Informacje dodatkowe:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • bogaty pakiet szkoleń (szkolenia wstępne, techniczne, rozwijające kompetencje miękkie),
  • jasna ścieżka kariery (ekspercka lub liderska),
  • dostęp do platformy e-learningowej do nauki j. angielskiego,
  • pikniki rodzinne, spotkania integracyjne.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".