Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Obsługi Klienta (Branża Badań Opakowań)

Specjalista ds. Obsługi Klienta (Branża Badań Opakowań)

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o., podlaskie / Białystok, 2024-03-05

Oferta przeniesiona archiwalna
Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.
Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska:
  • Pełna opieka nad klientem (przyjmowanie zleceń, weryfikacja zleceń, sporządzanie sprawozdań, fakturowanie zamówień, weryfikacja poprawności danych w złożonym zleceniu, opieka reklamacyjna, opieka merytoryczna)
  • Kontakt telefoniczny, mailowy oraz czasami również poprzez spotkania online na Teams z klientem zewnętrznym
  • Ciągły kontakt z klientem wewnętrznym (laboratoria, pozostałe obszary firmy) w celu zachowania poprawności i ciągłości realizacji usługi
  • Rozwiązywanie różnorodnych problemów dnia codziennego i dążenie do pełnej satysfakcji klienta zewnętrznego
  • Działanie w zgodzie z wytycznymi dotyczącymi profesjonalnej obsługi klienta, ciągły rozwój merytoryczny oraz jakościowy na stanowisku
  • Ścisła współpraca z dedykowanym opiekunem handlowym (działamy w tandemie pracownik biura obsługi klienta wraz z handlowcem) oraz pozostałym zespołem
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe chemiczne (biotechnologia, towaroznawstwo, chemia, technologia chemiczna, technologia żywności, pokrewne)
  • Min. 1 rok doświadczenia w pośredniej obsłudze klienta opartej na merytorycznym doradztwie, kontaktach telefonicznych i mailowych oraz opiece posprzedażowej
  • Doświadczenie w pracy na wewnętrznych systemach komputerowych (mile widziana znajomość programu IFS) oraz obsłudze MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (w szczególności język pisany)
  • Poparta doświadczeniem umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej w dynamicznym środowisku wraz z umiejętnością ustalania priorytetów
  • Poparta doświadczeniem umiejętność pracy w grupie (szukamy osoby dla której praca w grupie daje większe możliwości niż w pojedynkę)
  • Umiejętność przyswajania nowej wiedzy, niezłomność w działaniu, nieustanna chęć do dalszego rozwoju
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na lata, oparte na umowę o pracę
  • Okres wdrożeniowy w dogodnym dla Ciebie i kierownika miejscu
  • Możliwość 100% zdalnej pracy (tylko na etapie wdrożeniowym spotykamy się w dogodnym miejscu, aby przekazać Ci wiedzę, później możesz działać całkowicie samodzielnie i zdalnie)
  • Laptop oraz telefon z możliwością korzystania do celów prywatnych po godzinach pracy
  • Elastyczne godziny pracy (działamy zazwyczaj od 8:00-16:00 jednak mamy przede wszystkim ludzkie podejście do każdej sytuacji i możesz się z nami dogadać wyjątkowych dla Ciebie sytuacjach :))
  • Docelowo samodzielność i swoboda działania (stawiamy na młode talenty które lubią podejmować decyzje w swoim obszarze, lubią czuć sprawczość na stanowisku pracy)
  • Świetna atmosfera zespołowa (pracownicy firmy JSHP przede wszystkim doceniają przyjazne otoczenie, niepowtarzalnych, pomocnych ludzi)
  • Relacyjny, otwarty na wdrażanie nowych pomysłów, usprawnianie procesów i wspierający kierownik zespołu (a właściwie nasza jedyna niezastąpiona Diana)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej (Lux-Med)
  • Polisa ubezpieczeniowa (Generali)
  • Dofinansowanie do karty multisport
  • Dostęp do największej platformy językowej z możliwością samodzielnej nauki języka angielskiego
  • Dostęp do systemu kafeteryjnego MyBenefit
  • Możliwość polecania kandydatów i zarabiania dodatkowej kasy na ustalonych zasadach
  • Benefity z ZFŚS (dofinansowanie do wczasów pod gruszą, zapomoga w trudnej sytuacji, paczki na święta)
  • Możliwość zdobycia bardzo dużego doświadczenia zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.