Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. obsługi klienta i reklamacji

Specjalista ds. obsługi klienta i reklamacji

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o., śląskie / Sosnowiec, 2020-11-02

Oferta przeniesiona archiwalna

CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami
  • Sporządzanie dokumentów i raportów
  • Obsługa systemu magazynowego
  • Rozpatrywanie reklamacji jakościowych od klientów
  • Organizowanie przesyłek
  • Wykonanie testu jakości w magazynie

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Obsługa komputera i MS Office
  • Komunikatywność
  • Dokładność i systematyczność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Motywacja do pracy
  • Mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
  • Realną możliwość rozwoju i awansu
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie
  • Świadczenia z ZFŚS, m.in. dopłatę urlopową,dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników w pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Przyszkolenie do pracy na stanowisku
  • Pracę dla znanych marek: VW, Volvo, Fiat, Orange, Leroy Merlin, GSK - czekamy na Ciebie!