Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. obsługi klienta krajowego

Specjalista ds. obsługi klienta krajowego

PaNELTECH Sp. z o.o., śląskie / Chorzów, 2020-11-05

Oferta przeniesiona archiwalna

PaNELTECH Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości materiałów budowlanych, w tym płyt warstwowych, styropianu i drzwi chłodniczych.

aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów
Opis stanowiska:

Zadaniem osoby zatrudnionej na to stanowisko będzie szeroko rozumiana obsługa klientów krajowych w zakresie sprzedaży płyt warstwowych, obejmująca między innymi: współpracę z Regionalnymi Przedstawicielami Sprzedaży, wprowadzanie i obsługę zamówień, doradztwo techniczne i organizację dostaw.

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne, budowlane lub lingwistyczne);
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem;
  • systematyczność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • mile widziane będą doświadczenie w branży budowlanej lub doświadczenie w obsłudze klientów instytucjonalnych (B2B).
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego;
  • karty multisport;
  • możliwość przystąpienia do PKZP;
  • miejsca parkingowe;
  • paczki świąteczne.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".