Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o., dolnośląskie / Wrocław, 2021-01-05

Oferta przeniesiona archiwalna

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim.

Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: SOK/049/FCI

Zadania:

  • Przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami składanymi przez klientów (Niemcy, Austria)
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy w celu zapewnienia realizacji zamówień
  • Przygotowanie raportów na potrzeby zarządu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego min. B2 i j. angielskiego min. B1 (warunek konieczny!)
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, najlepiej w branży logistycznej
  • Bardzo dobra znajomość systemu MS Office (w szczególności Excel)
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Pakiet szkoleń wdrażających
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę tymczasową z opcją przejścia na umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z klientem
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów

Numer ref. SOK/049/FCI
Oferta dotyczy pracy tymczasowej