Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta

ROHLIG SUUS Logistics SA, warmińsko-mazurskie / Olsztyn, 2020-09-29

Oferta przeniesiona archiwalna
Miejsce pracy: Olsztyn

W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku i nauki j. angielskiego);
  • Samodzielną pracę w rozwijającej się organizacji;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
Zadania:
  • Kontakt z Klientem i jego Odbiorcami poczynając od wsparcia na etapie składania zleceń poprzez bieżące informowanie o statusie przesyłki i rozwiązywanie wszystkich kwestii operacyjnych dotyczących współpracy,
  • Bieżący monitoring realizacji dostaw,
  • Raportowanie jakościowych parametrów współpracy,
  • Współpraca z innymi działami i oddziałami wewnątrz firmy, w celu kompleksowej obsługi Klienta.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta biznesowego – mile widziane,
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem,
  • Znajomość branży logistycznej oraz łańcucha dostaw - mile widziana,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Asertywność, sumienność i dokładność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu,
  • Znajomość Pakietu MS Office – w szczególności Excel,
  • Podzielność uwagi i umiejętność nadawania zadaniom priorytetów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.”