Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Telmedicin sp. z o.o., opolskie / , 2020-10-09

Oferta przeniesiona archiwalna

Telemedi.co to polska platforma, która od 5 lat działa w zakresie telemedycyny na międzynarodowym rynku.
Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Praca zdalna

Kogo szukamy?
  • osoby empatycznej, wyrozumiałej i dyskretnej,
  • dokładnej i zorganizowanej,
  • z komunikatywną znajomością j. angielskiego,
  • ze znajomością pakietu MsOffice, mile widziana znajomość środowiska MacOS,
  • posiadającej doświadczenie w obsłudze klienta lub pacjenta.
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • obsługa klienta indywidualnego i biznesowego w różnych kanałach: telefon, poczta elektroniczna, Facebook, chat i in.,
  • tworzenie raportów i zestawień,
  • proponowanie nowych rozwiązań w zakresie działania platformy telemedycznej,
  • organizacja procesu leczenia poprzez zarządzanie kalendarzem konsultacji,
  • zbieranie uwag od klientów i lekarzy,
  • rozpatrywanie reklamacji, zgłaszanie lekarzom nieprawidłowości i braków w konsultacjach,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji medycznej,
  • współpraca w zespole operacyjnym,
  • praca w ramach elastycznego grafiku ustalanego wewnątrz zespołu. Może być w niepełnym wymiarze godzin.
Co gwarantujemy?
  • pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • stabilne zatrudnienie,
  • współtworzenie globalnego projektu w innowacyjnej branży telemedycyny,
  • energetyczna atmosferę w biurze,
  • pyszną kawę,
  • integracje przy planszówkach.