Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. obsługi klienta

Specjalista ds. obsługi klienta

CYFROWA FOTO Sp. z o.o., podkarpackie / Zaczernie, 2020-11-11

Oferta przeniesiona archiwalna
Miejsce pracy: Zaczernie
Opis oferty

Colorland.Team to grupa firm i marek, które działają w obszarze druku cyfrowego, fotografii, poligrafii i nowoczesnego introligatorstwa.

nPhoto to nasza ekskluzywna marka fotoproduktów, których odbiorcami są profesjonalni fotografowie. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie to, co najważniejsze - uchwycone wspomnienia i utrwalone emocje.

Zawsze perfekcyjnej jakości i zawsze przykładając maksimum uwagi do tego, aby nie tylko nasz produkt, ale też doświadczenie zakupowe było dla każdej osoby wyjątkowym doświadczeniem.

To wszystko sprawia, że jesteśmy doceniani w kolejnych krajach, m.in. Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, czy Austrii.

Zakres obowiązków
  • pierwsza linia wsparcia dla klienta anglojęzycznego
  • kompleksowa obsługa mailowa i telefoniczna klientów na rynku USA
  • weryfikacja i przyjmowanie zamówień w systemie
  • rozpatrywanie reklamacji
  • prowadzenie ewidencji reklamacji
  • kontakt z opiekunami firm kurierskich
  • kontakt z działami produkcyjnymi odnośnie realizowanych zamówień
  • obsługa Live Chata
Poszukiwane kompetencje
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min.C1)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów biurowych
  • podstawowa wiedza na temat grafiki komputerowej
  • bardzo dobra komunikatywność i empatia
  • gotowość do pracy w godzinach wieczornych i nocnych (13:00-01:00)
  • sumienność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • wielozadaniowość i podzielność uwagi
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji
Oferujemy
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • samodzielne stanowisko w ramach zgranego kilkuosobowego zespołu
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej firmie produkcyjnej
  • różnorodne zadania i nieformalną atmosferę pracy
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów
  • praca zdalna i stacjonarna w siedzibie firmy - Rzeszów / Zaczernie 190