Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. obsługi klienta

Specjalista ds. obsługi klienta

Lindt & Sprüngli (Poland) Sp.z o.o., mazowieckie / Warszawa Wilanów, 2020-11-18

Oferta przeniesiona archiwalna

Lindt & Sprüngli jest międzynarodową organizacją powszechnie uznawaną za lidera na rynku najwyższej jakości wyrobów czekoladowych.

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Wilanów
Opis stanowiska:
  • Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie przygotowywania niezbędnych dokumentów do sprzedaży tj. tworzenie faktur sprzedażowych zgodnie z zamówieniem klientów oraz wystawianie faktur korygujących oraz ich wysyłka
  • Wyjaśnianie rozbieżności pomiędzy zamówieniem, wystawioną fakturą a zapłatą
  • Monitoring stanu należności przydzielonych Klientów oraz windykacja należności
  • Rozliczanie wpłat i raportowanie spłaty należności finansowych
  • Utrzymywanie partnerskich zasad współpracy z Klientami w celu osiągnięcia właściwego poziomu obsługi zgodnego ze standardami firmy
  • Kontrola kompletności dokumentacji sprzedażowej
  • Ścisła współpraca z działami Sprzedaży, Finansów i Logistyki
Od kandydatów oczekujemy:
  • Min. 2-letniego doświadczenia w obsłudze klienta w branży FMCG
  • Komunikatywności
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Terminowości, sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Pozytywnego nastawienia i proaktywnej postawy
  • Praktycznej znajomości SAP - warunek konieczny
  • Znajomości pakietu Office w tym szczególności MS Excel
Oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla prestiżowej firmy
  • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w pracy dla marki Premium
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet benefitów (np. opieka medyczna dla Pracownika i jego rodziny, karta Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny finansowwany przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach, dofinansowanie do obiadów w biurze, możliwość pracy zdalnej, elastyczne godziny rozpoczynania pracy)
  • Codziennie świeże owoce w biurze i dostęp do czekolady Lindt
Dla celów prowadzonej rekrutacji Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zbiera dane, które zostały określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy. W przypadku jeśli zamierzają Państwo podać nam dodatkowe dane, to niezbędne będzie udzielenie przez Państwa dodatkowej zgody, zgodnie z poniższym wzorem zamieszczonym poniżej, przy czym przyjmujemy, że wyrażają ją Państwo dobrowolnie. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”