Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. obsługi klienta

Specjalista ds. obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach, mazowieckie / Siedlce, 2024-04-22

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Miejsce pracy: Siedlce
Numer: StPr/24/0788
OBOWIĄZKI:
Przygotowywania pism i wniosków niezbędnych w procesie restrukturyzacji lub upadłości. Obsługa urządzeń biurowych. Rejestracja wniosków w systemie KRZ. Kontakt ze zleceniodawcami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: kreatywność i innowacyjność
Uprawnienia: obsługa pakietu biurowego MS OFFICE

Wymagania inne:

obsługa edytorów tekstowych i arkuszy kalkulacyjnych. Kreatywność, dobra organizacja pracy własnej, samodyscyplina. Oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w ewidencji PUP Siedlce.

Miejsce pracy:

Siedlce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach