Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. obsługi sprzedaży

Specjalista ds. obsługi sprzedaży

ODMET S.A., mazowieckie / Siedlce, 2024-03-13

Oferta przeniesiona archiwalna
ODMET S.A. jest dystrybutorem wyrobów hutniczych ze stali węglowej i nierdzewnej, aluminium, blach dachowych oraz ogrodzeń i bram garażowych. Spółka jest dostawcą blach stalowych zimno- i gorącowalcowanych krojonych na wymiar z kręgów we własnym Stalowym Centrum Serwisowym.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko
Miejsce pracy: Siedlce
Główne zadania:
  • praca w systemie komputerowym COMARCH CDN XL,
  • obsługa handlowców, tj. przygotowywanie pełnej dokumentacji pod zamówienie klienta
  • obsługa kasy fiskalnej
  • wystawianie dokumentów m.in. paragon, faktura, WZ, raport sprzedaży dzienny i miesięczny
Wymagania:
  • bardzo dobra obsługa programów komputerowych MS WORD, EXCEL,
  • wysoka kultura osobista,
  • rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne,
  • umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji,
  • sumienność,
  • dokładność,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • zdolność efektywnej pracy w stresujących warunkach.
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość zagadnień związanych z wyrobami hutniczymi,
  • doświadczenie w dziale handlu.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • system szkoleń,