Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. obsługi studenta

Specjalista ds. obsługi studenta

Społeczna Akademia Nauk, łódzkie / Łódź, 2020-10-15

Oferta przeniesiona archiwalna

Społeczna Akademia Nauk poszukuje pracowników administracyjnych do Dziekanatu na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej studiów
  • Kompleksowa obsługa studentów
  • Współpraca z pracownikami administracyjnymi i dydaktycznymi Uczelni

Wymagania:

  • Zdolności organizacyjne
  • Komunikatywność
  • Umiejętność budowania relacji opartych na współpracy
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Praca w weekendy ( możliwa)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub w obsłudze klienta

Oferujemy:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia
  • Kreatywne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy
  • Miłą atmosferę
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Społeczną Akademię Nauk z siedzibą w Łodzi zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO) oraz Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z roku 2018 r., poz. 1000 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Społeczna Akademia Nauk z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.