Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Obsługi z j. niemieckim

Specjalista ds. Obsługi z j. niemieckim

PBSG Spółka Komandytowa, zachodniopomorskie / Szczecin, 2020-12-11

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3999359, z dnia 2020-12-11

PBSG Limited (KRAZ 18735) to profesjonalna agencja będąca częścią grupy PBSG. Firma działa od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach, głownie poza granicami Polski.

Obecnie poszukujemy odpowiednich kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w oddziale firmy spedycyjno-transportowej w Szczecinie.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Obsługa zleceń transportu międzynarodowego,
  • Rozwijanie współpracy z obecnymi klientami / przewoźnikami oraz pozyskiwanie nowych,
  • Współpraca z działem handlowym, wyceny dla potencjalnych klientów.
  • Pozyskiwanie i monitorowanie realizacji zleceń transportowych.

Wymagania

  • Dobra znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywność i umiejętności negocjacyjne.
  • Odpowiedzialność, rzetelność oraz terminowość w wykonywaniu zadań i obowiązków.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę ze stałym wykorzystaniem j. niemieckiego, w godz. 8:00 - 16:00 (poniedziałek - piątek),
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony lub możliwość współpracy B2B, w zależności od indywidualnych preferencji,
  • Decyzyjność i samodzielność w działaniu.