Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. obsługi zamówień

Specjalista ds. obsługi zamówień

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim, warmińsko-mazurskie / Lidzbark Warmiński, 2024-03-30

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/24/0236
OBOWIĄZKI:
obsługa bieżących zamówień, doradztwo w zakresie usług i produktów, telefoniczny i mailowy kontakt z klientami, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, udizal w akcjach promocyjno-marketingowych, imprezach okoliczościowych, tragach branżowych, skuteczna komunikacja ze współpracownikami i klientami, przyjmowanie i obsługa zgłoszeń reklamacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: administracja

Wymagania inne:

motywacja do pracy, dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym 8-16, 9.00-17.00

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim