Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. ofertowania instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Specjalista ds. ofertowania instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Lindner Polska Sp.z o.o., dolnośląskie / Wrocław, 2018-05-28

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 1971086, z dnia 09-05-2018

Lindner Polska Sp. Z o.o. – GENERALNY WYKONAWCA poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: / Wrocław

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.

  • Przygotowywanie ofert z zakresu instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ oraz dokumentacja techniczna)
  • Opracowanie wycen kosztowych w oparciu o dokumentację projektową
  • Przygotowywanie i rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców
  • Analiza i porównanie ofert
  • Negocjacje z oferentami
  • Uczestnictwo w przygotowaniu dokumentu oferty oraz kompletowaniu wymaganych załączników
  • Przygotowywanie optymalizacji wycenianych projektów
  • Bieżąca aktualizacja rejestru bazy wykonawców, dostawców, oferentów
  • Uczestnictwo w kontraktowaniu dostawców i wykonawców przy prowadzonych realizacjach z zakresu instalacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe Kierunkowe o profilu instalacje elektryczne / teletechniczne lub powiązane
  • Min. 2 lata doświadczenia przy sporządzaniu kalkulacji instalacji elektrycznych i teletechnicznych i w pracy na budowie (mile widziane)
  • Znajomość rynku dostawców i wykonawców w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Bardzo dobra znajomości obsługi komputera (środowisko MS Office, Autocad, MS Project)
  • Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację mile widziana
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, obowiązkowość

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-ofertowania-instalacji-elektrycznych-i-teletechnicznych_1971086.html