Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. ofertowania przetargów

Specjalista ds. ofertowania przetargów

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie, dolnośląskie / Jerzmanowa, 2024-03-07

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Jerzmanowa
Numer: StPr/23/1039
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z ustawą o zamówieniach publicznych, sporządzanie kosztorysów, korespondencja z inwestorami, rozliczanie robót, przygotowywanie dokumentacji odbiorowych, praca na sao0dzielnym stanowisku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

znajomość programu Norma Pro, biegła obsługa komputera, znajomość ustawy o zamówieniach publicznych, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejetność pracy pod presją czasu

Miejsce pracy:

Jerzmanowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie