Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Ofertowania w dziale Bazy magazynowo - suszarnicze do zbóż

Specjalista ds. Ofertowania w dziale Bazy magazynowo - suszarnicze do zbóż

Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, wielkopolskie / Tarnowo Podgórne, 2021-02-16

Oferta przeniesiona archiwalna

Firma POLNET Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa

zatrudni osobę na stanowisko

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • wykonywanie rysunków technologicznych w programach CAD (preferowany Solid Edge – Solid Works)
  • bieżąca obsługa biura
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne lub wykształcenie wyższe budowlane
  • doświadczenie w branży rolniczej lub praktyczna ogólna wiedza rolnicza
  • umiejętność obsługi programów CAD (preferowany Solid Edge – Solid Works) mile widziana
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • doświadczenie manualne z konstrukcjami / maszynami będzie dużym atutem
  • samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność
  • dokładność, solidność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • stałą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na pełny etat
  • przeszkolenie
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • nowoczesne technologie i narzędzia informatyczne w organizacji pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą 29.08.1997 o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.