Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Planowania Transportu i Obsługi Klienta

Specjalista ds. Planowania Transportu i Obsługi Klienta

Hosten Polska Sp. z o.o. Sp. K., mazowieckie / Radom, 2020-10-12

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3766653, z dnia 2020-10-12

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Nr Ref.: SpPT/09/20

Opis stanowiska

  • planowanie, organizowanie, realizowanie  i kontrola dystrybucji gotowych towarów do klientów
  • tworzenie i aktualizacja harmonogramów dostaw
  • raportowanie wydajności dostaw
  • negocjacje z klientami w przypadku zmian
  • utrzymanie zgodności zamówienia systemowego z dostawą
  • dbanie o odpowiednią jakość dostaw
  • współpraca  z agencjami celnymi oraz urzędem celnym
  • prowadzenie dokumentacji eksportowo-importowej oraz dokumentacji celnej
  • współpraca z działem handlowym i biurem obsługi sprzedaży

Wymagania

  • wykształcenie wyższe  kierunkowe: logistyka
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • umiejętność właściwej priorytetyzacji zadań
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność budowania relacji z klientami
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • zdolności analityczne

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie  adekwatne do zaangażowania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bardzo dogodną lokalizację firmy