Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Produktu (dział przemysł)

Specjalista ds. Produktu (dział przemysł)

Grupa Inter Cars, mazowieckie / Warszawa, 2020-11-30

Oferta przeniesiona archiwalna

Czy wiedziałeś, że Inter Cars S.A. jest liderem w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej?
Ponadto prowadzi aktywną sprzedaż poprzez sieć sprzedaży w 14 krajach. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?
Wejdź na www.intercars.eu

Do oddziału w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Opis stanowiska:
  • Analizy rynkowe cen i analizy oferty konkurencji
  • Współpraca z siecią sprzedaży IC
  • Kompletowanie i rozwój oferty towarowej
  • Usprawnianie procesów zakupowych
  • Realizacja celów zakupowych, koordynacja zakupów u dostawców
  • Optymalizacja zapasu magazynowego w podległym asortymencie
Od kandydatów oczekujemy:
  • Komunikatywności oraz zdolności negocjacyjnych i analitycznych
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na kontakt i negocjacje z dostawcami
  • Umiejętności przeprowadzania operacji analitycznych na obszernych i złożonych danych
  • Znajomości pakietu MS Office w szczególności Excel,
  • Znajomość systemu SAFO będzie dodatkowym atutem
Kandydatom oferujemy:
  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość zdobycia i poszerzenia doświadczenia zawodowego
  • Szereg szkoleń uzupełniających posiadaną wiedzę i wsparcie we wdrożeniu się do obowiązków
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Stabilne zatrudnienie