Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. rozwoju rynku

Specjalista ds. rozwoju rynku

CYFROWA FOTO Sp. z o.o., podkarpackie / Zaczernie, 2020-11-11

Oferta przeniesiona archiwalna
Miejsce pracy: Zaczernie
Opis oferty

Colorland.Team to grupa firm i marek, które działają w obszarze druku cyfrowego, fotografii, poligrafii i nowoczesnego introligatorstwa.

nPhoto to nasza ekskluzywna marka fotoproduktów, których odbiorcami są profesjonalni fotografowie. Każdego dnia dostarczamy naszym klientom na całym świecie to, co najważniejsze - uchwycone wspomnienia i utrwalone emocje. Zawsze perfekcyjnej jakości i zawsze przykładając maksimum uwagi do tego, aby nie tylko nasz produkt, ale też doświadczenie zakupowe było dla każdej osoby wyjątkowym doświadczeniem.

To wszystko sprawia, że jesteśmy doceniani w kolejnych krajach, m.in. Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, czy Austrii.

Zakres obowiązków

Pracując dla marki nPhoto będziesz:

  • codziennie wykorzystywał język niemiecki
  • wyszukiwał nowych partnerów biznesowych i nawiązywał z nimi współpracę
  • wyszukiwał nowe kanały dystrybucji w modelu sprzedaży e-commerce
  • analizował i śledził najnowsze trendy rynkowe
  • współuczestniczył w tworzeniu strategii sprzedażowej na dany kraj
  • współpracował z działem marketingu i grafiki w zakresie promowania produktów i firmy
Poszukiwane kompetencje

Każdy kandydat jest dla nas wartościowy, jednak to stanowisko wymaga zaawansowanej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (C1/C2). Dodatkowo, fajnie jeśli:

  • masz zmysł handlowca
  • jesteś dobrym negocjatorem
  • umiesz szukać informacji w Internecie
  • myślisz analitycznie
  • znasz dobrze pakiet MS Office
  • cechuje Cię kreatywność i umiejętność logicznego myślenia
  • lubisz planować i umiesz organizować sobie zadania
  • wchodzisz oknem, gdy drzwi są zamknięte :)
Oferujemy

W zamian za Twoją pracę i zaangażowanie proponujemy:

  • realny wpływ na rozwój marki - to z Tobą rozmawiają nasi klienci i partnerzy biznesowi! :)
  • jasny zakres zadań i dużą samodzielność w realizacji celów
  • partnerską relację ze współpracownikami i nieformalną atmosferę pracy
  • realne możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej firmie produkcyjnej
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy Cyfrowa Foto - Rzeszów / Zaczernie 190