Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Rozwoju Sieci Partnerskiej

Specjalista ds. Rozwoju Sieci Partnerskiej

Medicover sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2020-11-09

Oferta przeniesiona archiwalna
Miejsce pracy: Warszawa

Biuro Główne
Aleje Jerozolimskie 96

Czego oczekujemy:
  • znajomości branży fitness, wellness, medycznej lub hotelarskiej
  • mobilności - pojawiają się wyjazdy do partnerów poza województwo mazowieckie
  • zdolności organizacyjnych i analitycznych
  • umiejętności negocjacyjnych
  • nastawienia na budowanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi
  • prawa jazdy kat. B
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
Twoje zadania:
  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi (publiczne i prywatne ośrodki sportu i rekreacji)
  • tworzenie raportów i realizowanie założonych celów biznesowych
  • pozyskiwanie nowych partnerów i negocjowanie warunków współpracy z nimi
  • dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów oraz stała komunikacja z partnerami biznesowymi
  • analiza konkurencji
Nasza oferta:
  • praca na okres zastępstwa
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • elastyczna forma zatrudnienia: umowa o pracę, kontrakt gospodarczy lub umowa zlecenie
  • podstawa wynagrodzenia i premia miesięczna
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • karnet sportowy i dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • przyjazna atmosfera