Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. rozwoju sprzedaży

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2020-10-21

Oferta przeniesiona archiwalna
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 1-23-59181

Naszym Klientem jest polska firma działąjąca w obszarze energii odnawialnej, która w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • inicjowanie i wdrażanie nowych oraz skutecznych projektów oraz źródeł w obszarze pozyskiwania partnerów biznesowych
  • poszukiwanie nowych możliwych linii biznesowych
  • nadzorowanie akcji promocyjnych
  • opieka i koordynacja bieżących projektów oraz nowo powstających inwestycji w całej Polsce
  • monitorowanie rynku i jego trendów, a także budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • współpraca z działem wsparcia sprzedaży i regionalnymi managerami
Wymagania:
  • posiadasz min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży energetycznej, technicznej lub elektrycznej
  • silna orientacja na realizację celów sprzedażowych
  • znajomość technik sprzedaży
  • proaktywne, kreatywne podejście i otwartość na nowe rozwiązania
  • gotowość do pracy w terenie i odbywania podróży służbowych na terenie Polski
  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
Informacje dodatkowe:
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę i premię
  • narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon
  • pakiet benefitów pozapłacowych
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".