Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

Fabryka Mebli Okrętowych Famos sp. z o.o., pomorskie / Starogard Gdański, 2020-12-18

Oferta przeniesiona archiwalna

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Starogard Gdański
Zadania:
  • Sprzedaż produktów, negocjacje finansowe, kontrola i analiza transakcji
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • Poszukiwanie nowych kontrahentów na rynku morskim oraz lądowym
  • Aktywne budowanie wizerunku firmy oraz marki.
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w obszarze działania firmy
  • komunikatywność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • umiejętności nawiązywania kontaktów handlowych i pracy w zespole
  • inicjatywy w działaniu, aktywności, komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • Wykształcenie wyższe – kierunkowe dla profilu firmy. Budownictwo Lądowe, Morskie, Architektura – będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu Office
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju i pogłębienia kompetencji zawodowych
  • Uczestnictwo w interesujących projektach krajowych i zagranicznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny
  • Forma zatrudnienia B2B
  • Praca stacjonarna