Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Fabryka Formy S.A. , mazowieckie / Warszawa, 2020-10-14

Oferta przeniesiona archiwalna
Specjalista ds. Sprzedaży B2B APLIKUJ!
  • Nie narzucamy sztywnych godzin pracy, cenimy sobie work-life balance
  • Umowa zlecenie plus prowizje od sprzedaży
  • Otrzymasz niezbędny ekwipunek: telefon, laptop i wygodne stanowisko pracy
  • Program wdrożeniowy wyposaży Cię w wiedzę o naszych usługach i organizacji
  • Dajemy możliwość korzystania z ofert naszych klubów

Jesteś fanem sprzedaży bezpośredniej i posiadasz doświadczenie w tym obszarze, a do tego lubisz utrzymywać stały kontakt z klientami i stale szukasz nowych wyzwań?

Właśnie Ciebie szukamy zostań naszym Specjalistą Sprzedaży!

TWOJE ZADANIA:
  • w naszym zespole będziesz odpowiadał za pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych i biznesowych oraz aktywną sprzedaż naszych ofert
  • stworzysz bazę potencjalnych klientów, którą później będziesz mógł rozbudowywać
  • Twoimi codziennymi zadaniami będą przede wszystkim kontakty telefoniczne z klientami oraz umawianie i odbywanie spotkań handlowych
  • podczas rozmów będziesz odpowiadał za poznanie potrzeb klientów, przygotowanie i przedstawienie oferty
  • Twój sukces mierzony będzie ilością klientów, których zainteresuje nasza oferta :-)
JEŚLI NA WIĘKSZOŚĆ PYTAŃ ZNAJDUJĄCYCH SIĘ PONIŻEJ ODPOWIESZ TWIERDZĄCO, APLIKUJ!
  • Czy możesz pochwalić się doświadczeniem w aktywnym pozyskiwaniu klientów, a Twoim atutem są umiejętności sprzedażowe i dobra organizacja?
  • Jesteś osobą potrafiącą rozpoznać potrzeby klienta i sprzedajesz wyłącznie na zasadzie WIN-WIN, czyli WYGRYNY-WYGRANY?
  • Masz już za sobą pierwsze kroki w sprzedaży, a może zajmujesz się tym od lat, ale potrzebujesz nowej energii do działania?
  • Lubisz kontakt z klientem drogą telefoniczną, mailową, a przede wszystkim spotkania bezpośrednie?
  • Stawałeś ucho w ucho z klientem biznesowym, co było krokiem na drodze do budowania z nim trwałych relacji?