Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych i akcesoriów

Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych i akcesoriów

CHYLIŃSCY Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2020-10-09

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3706188, z dnia 2020-10-09

Autoryzowana Dealer samochodów wiodącej marki poszukuje:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa klientów
  • sprzedaż i doradztwo techniczne w zakresie doboru części zamiennych i akcesoriów samochodowych.
  • współpraca z serwisem, działem blacharskim i salonem sprzedaży
  • przyjmowanie i wydawanie części.

Wymagania

Jeżeli:

  • łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz i potrafisz pracować aktywnie z klientem
  • znasz budowę pojazdów samochodowych
  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia w dziale technicznym firmy samochodowej
  • masz doświadczenie pracy w Grupie Volkswagen
  • jesteś otwarty i masz chęć dalszego rozwoju
  • znasz program Autostacja, Etka
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

To Ciebie właśnie szukamy

Oferujemy

  • pracę w autoryzowanym Salonie Volkswagen
  • perspektywę rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w przyjaznym otoczeniu, w młodym, dynamicznym i otwartym zespole.
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy