Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Sprzedaży hurtowej

Specjalista ds. Sprzedaży hurtowej

PV System, świętokrzyskie / , 2020-12-13

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 4002123, z dnia 2020-12-13

PV System jest bezpośrednim importerem komponentów odnawialnych źródeł energii (OZE) oraz wykonawcą farm fotowoltaicznych. Zajmujemy się dostarczaniem najwyższej jakości elementów: paneli fotowoltaicznych, inwerterów, konstrukcji oraz innych części niezbędnych do ich prawidłowego i bezpiecznego montażu. Współpracujemy z najlepszymi firmami produkującymi sprzęt OZE – dzięki temu dostarczamy naszym Klientom najlepsze systemy fotowoltaiczne i wspieramy ich w realizacji projektów najwyższej klasy.

Mocna pozycja na rynku, którą zdobyliśmy w krótkim czasie, to wypadkowa kilku czynników:

doskonałej kadry specjalistów, która zna się na tym, co robi,
niezawodnego sprzętu,
doświadczenia we współpracy z monterami, które zaprocentowało dużymi realizacjami, w których wykorzystano nasz sprzęt,
profesjonalnego wyposażenia w aparaturę kontrolno-pomiarową.

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • Realizacja planów sprzedażowych oraz dystrybucyjnych u klientów hurtowych,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami hurtowymi,
  • Utrzymanie dotychczasowej oraz rozwijanie sieci sprzedaży na określonym terenie Polski,
  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sprzedaży u obecnych klientów,
  • Budowanie długofalowych kontaktów z klientami nowymi + aktywnymi,
  • Analizowanie oraz monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • Rozwijanie sieci sprzedaży marek dystrybuowanych.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży oraz w pracy z klientami hurtowymi,
  • Doświadczenie we współpracy, obsłudze i negocjacjach z klientami hurtowymi,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowania relacji biznesowych,
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych oraz umiejętność planowania pracy,
  • Nastawienie na działanie oraz pro-aktywne poszukiwanie rozwiązań wpływających na odsprzedaż produktów,
  • Umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków,
  • Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności arkusza Excel w stopniu zaawansowanym,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Chęć rozwoju oraz podejmowania nowych wyzwań,
  • Gotowość do systematycznych podróży służbowych,
  • Doświadczenie w sprzedaży mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym.

Oferujemy

  • Fotowoltaika to jedna z najbardziej przyszłościowych branż i bezkonkurencyjna pod względem łatwości pozyskania klienta. Jako bezpośredni dystrybutor jesteśmy w stanie zapewnić klientom bardzo atrakcyjne ceny co wpływa na łatwość sprzedaży oferowanych produktów. Ponad to oferujemy:
  • Pełne wdrożenie i przygotowanie do pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • System benefitów,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, komputer, telefon komórkowy.
  • Pracę w zaangażowanym oraz wyjątkowym zespole ludzi,
  • Atrakcyjne warunki finansowe, wynagrodzenie + premia uzależniona od osiąganych wyników,
  • Możliwość rozwoju, zdobywanie doświadczenia.