Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o., wielkopolskie / Poznań, 2020-10-05

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3695541, z dnia 2020-10-05

Biuro Ekspertyz Sądowych Sp. z o.o. jest instytucją specjalistyczną, która wydaje profesjonalne opinie sądowe oraz ekspertyzy z wielu dziedzin kryminalistyki. Przez ponad 11 lat udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na rynku. Opinie wydawane są przez ekspertów posiadających status biegłego sądowego, a ich celem jest przede wszystkim wspomaganie organów wymiaru sprawiedliwości. Naszym klientom gwarantujemy, że wnikliwie przeanalizowany będzie każdy aspekt zleconych spraw. Zespół zaangażowanych pracowników będących profesjonalistami w  swojej branży, nastawionych na rozwój, osiąganie ambitnych celów i bezkompromisowe dążenie do prawdy, to klucz do naszego sukcesu.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie kontaktów oraz rozwój długookresowych relacji z sądami, prokuraturami i jednostkami policji,
  • Prowadzenie spotkań, doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań dla klienta;
  • Realizowanie planów sprzedażowo-marketingowych;
  • Poszukiwanie specjalistów do współpracy z Biurem;
  • Śledzenie bieżących wydarzeń oraz szybkie i umiejętne dostosowanie do nich oferty w zakresie wydania ekspertyzy lub opinii;
  • Aktywne kreowanie wizerunku firmy;
  • Raportowanie działań sprzedażowych;
  • Współtworzenie strategii i kierunków rozwoju firmy.

Wymagania

  • Pracowitość oraz silna motywacja do działania i osiągania wyników;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, a w szczególności efektywność w zarządzaniu czasem pracy;
  • Mile widziana znajomość zasad funkcjonowania sądów, prokuratur i policji oraz podstawowych zagadnień z zakresu kryminalistyki;
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • Wytrwałość w realizacji wyznaczonych celów;
  • Umiejętność budowania oraz utrzymywania długotrwałych relacji z klientem;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Czynne prawo jazdy kategorii B,
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do częstych wyjazdów.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon);
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii uzależnionej od osiąganych wyników;
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i koncepcji;
  • Przyjazną atmosferę pracy we wspierającym się zespole;
  • Gruntowne przygotowanie do pracy, szkolenia oraz dostęp do biblioteki wspomagającej rozwój kompetencji zawodowych.