Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim

Homeglobal, wielkopolskie / , 2020-10-15

Oferta przeniesiona archiwalna

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa / zdalnie
(po odbyciu miesięcznego szkolenia w Warszawie)

Zakres zadań:

  • Bieżąca obsługa klientów rynku niemieckiego;
  • Sprzedaż i realizacja złożonych zamówień;
  • Dbanie o relację z klientami;
  • Pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania
    produktów do indywidualnych potrzeb;
  • Kształtowanie dobrego wizerunku firmy;
  • Administracja i praca z wewnętrznym systemem.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego;
  • Doświadczenie w dziale sprzedaży będzie dodatkowym atutem;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Zdolności sprzedażowe;
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta i sprzedaży;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Entuzjazm i zaangażowanie;
  • Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne, stabilne warunki współpracy oraz wysokie prowizje sprzedażowe;
  • Możliwość współpracy zdalnej po odbyciu miesięcznego szkolenia w Warszawie;
  • Możliwość dodatkowego zarobku poprzez rekomendacje współpracowników;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • System benefitów;
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy.
Gwarantujemy:
  • świetna lokalizacja
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • karta sportowa
  • sala relaksu i rozrywki
  • parking rowerowy
  • kawa i herbata