Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta z językiem niemieckim

widziszwszystko Limited sp. k., świętokrzyskie / Kielce, 2020-11-01

Oferta przeniesiona archiwalna

Firma widziszwszystko Limited sp.k posiada w swojej ofercie szeroki wybór nadajników GPS, ROUTERÓW i innych urządzeń elektronicznych znanego światowego producenta.

Obecnie poszukujemy pracownika na terenie Kielc. Praca z Klientem obcojęzycznym.

Dołącz do nas jako:

Miejsce pracy: Kielce

Zakres zadań:

  • Bieżąca obsługa Klientów rynku niemieckiego
  • Pozyskiwanie Klientów
  • Budowanie trwałych i partnerskich relacji opartych o obsługę Klienta z najwyższą jakością i starannością
  • Sprzedaż i realizacja złożonych zamówień
  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży (sprzedaż telefoniczna produktów)
  • Regularna aktualizacja wpisów w bazie danych
  • Dbanie o relację z Klientami
  • Pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb
  • Kształtowanie dobrego wizerunku firmy
  • Administracja i praca z wewnętrznym systemem.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zdolności sprzedażowe
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i telefonicznej obsłudze klienta
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Entuzjazm i zaangażowanie
  • Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Znajomości obsługi komputera w tym pakietu MS Office (Excel i Word)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub własnej działalności
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, adekwatny do uzyskanych efektów, premia
  • Możliwość rozwoju oraz nabywania doświadczenia
  • Stabilną pracę w przyjaznym, młodym zespole
  • Wewnętrzne szkolenia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.