Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Klient portalu Praca.pl, podlaskie / Białystok, 2021-01-25

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 4116603, z dnia 2021-01-25

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • sprzedaż usług firmy, realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • obsługa klientów (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia),
  • przedstawianie oferty szkoły,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • prace administracyjne w sekretariacie (kompletowanie dokumentacji,
  • obsługa systemu, obsługa pism i korespondencji).

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży lub chęć zdobycia doświadczenia w tym obszarze,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office,
  • sumienność i zaangażowanie,
  • komunikatywność,
  • wielozadaniowość, dobra organizacja pracy,
  • zdolności negocjacyjne.

Oferujemy

  • ciekawą pracę pełną wyzwań,
  • doskonała lokalizacja,
  • możliwości rozwoju,
  • duża samodzielność działania,
  • stabilne zatrudnienie.