Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, pomorskie / Gdynia, 2024-03-18

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0400
OBOWIĄZKI:
m.in. Obsługa dedykowanej bazy klientów oraz utrzymywanie długotrwałych relacji (baza powyżej 150 klientów); Utrzymanie bazy klientów oraz odpowiedzialność za wzrost przychodów wynikających ze sprzedaży; Odpowiedzialność za efektywną współpracę z zespołami wewnętrznymi, w tym zespołami, które mają wpływ na sprzedaż produktów i usług; Identyfikowanie potrzeb klienta i opracowanie strategii sprzedażowych na podstawie indywidualnych potrzeb
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : Umiejętności / Uprawnienia: mile widziane 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku podobnym lub zarządzającym, związanym z pozyskiwaniem nowych klientów i prowadzeniem komunikacji z klientami; biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego (pracodawca nie wymaga certyfikatów) bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni