Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży – Product Manager

Specjalista ds. sprzedaży – Product Manager

YANKO Spółka z o.o., podkarpackie / Głogów Małopolski k. Rzeszowa, 2020-11-23

Oferta przeniesiona archiwalna

Yanko Sp. z o.o. jest wiodącym producentem giętkich opakowań foliowych i papierowych. Firma istnieje od ponad 30 lat, obecnie zatrudnia 130 pracowników i cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku krajowym i zagranicznym.

Miejsce pracy: Głogów Małopolski k. Rzeszowa
Zakres obowiązków:
  • aktywna sprzedaż wyrobów firmy YANKO na rynku krajowym
  • realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych
  • poszukiwanie nowych klientów i rozwój rynku
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami
  • opieka nad stałymi klientami i wzmacnianie relacji handlowych
  • prowadzenie dokumentacji handlowej i raportowanie.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami
  • dobra organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
  • odpowiedzialność, sumienność i wysoka kultura osobista
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientami.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • wynagrodzenie stałe + prowizyjne
  • kartę opieki medycznej
  • ubezpieczenie lekowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • wpływ na kształt i współtworzenie strategii sprzedażowych
  • wsparcie zespołu
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883”