Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży produktów premium

Specjalista ds. sprzedaży produktów premium

Luxury Interiors, mazowieckie / Warszawa, 2021-01-12

Oferta przeniesiona archiwalna

www.luxuryinteriors.pl

Luxury Interiors to wyłączny dystrybutor łóżek i materacy angielskich producentów. W swojej ofercie mamy produkty dla klientów indywidualnych jak i hotelowych następujących firm Hypnos Beds, Marshall & Stewart, Sleepeezee oraz Hamilton & James. Ponad 20 letnie doświadczenie w branży przekłada się na zadowolenie Klientów oraz ich spokojny i wygodny sen. Naszą filozofią jest dążenie do doskonałości, co osiągamy przez zaangażowanie, a efektem tego jest możliwość wypoczynku w najbardziej komfortowych łóżkach wysokiej klasy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy:Warszawa

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów premium i wyposażenia wnętrz
  • Współpraca z architektami i projektantami wnętrz
  • Tworzenie spersonalizowanych ofert dla klientów
  • Prowadzenie korespondencji mailowej z potencjalnymi Klientami/ pozyskiwanie potencjalnych Klientów
  • Obsługa bezpośrednia Klientów w salonie sprzedażowym
  • Prowadzenie prezentacji produktów
  • Działania marketingowe na rzecz poszukiwania nowych Klientów/ czynny udział w działaniach marketingowych zwiększających świadomość marki
  • Budowanie wizerunku marki

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży (zwłaszcza produktów premium), doświadczenie w sprzedaży B2C, B2B
  • Doświadczenie w pracy z projektantami wnętrz i architektami
  • Zaangażowanie w obsługę Klientów
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Samodzielność w działaniu
  • Pozytywne nastawienie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość rynku dóbr luksusowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Silna motywacja
  • Prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych celów sprzedażowych
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazną atmosferę zespołu
  • Niezbędne narzędzia