Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych i Używanych / Handlowiec

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych i Używanych / Handlowiec

Środula Sp. z o.o., śląskie / Bytom, 2020-08-27

Oferta przeniesiona archiwalna

Środula Sp. z o.o. oddział Bytom - SALON KIA KOMFI - Autoryzowany dealer KIA MOTORS

Miejsce pracy: Bytom

Zadania:
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta
  • aktywne pozyskiwanie Klientów oraz budowanie długoterminowych relacji z pozyskanymi klientami
  • zawieranie transakcji z Klientami w zakresie sprzedaży samochodów nowych i używanych
  • wycena oraz odkup samochodów używanych
Wymagania:
  • doświadczenie w zakresie obsługi Klienta
  • znajomość rynku motoryzacyjnego
  • wysoka kultura osobista
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość technik sprzedaży
  • komunikatywność i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w stale rozwijającej się firmie
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • szkolenia