Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

Jobfinder Ewelina Hordyniec, pomorskie / Gdynia, 2020-10-29

Oferta przeniesiona archiwalna

Nasz Klient, to marka inna niż pozostali producenci samochodów. To dlatego, że w przeszłości stawiła czoło tak wielu wyzwaniom oraz dlatego, że ludzie tam pracujący inaczej widzą otaczający świat. Tam, gdzie inni podążają za konwencjami, nasz Klient stara się je przełamywać, wierząc, że to najlepsza droga, by ulepszać świat. Dla autoryzowanego Dealera w Gdyni w związku z dynamicznym rozwojem zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: SSN-G/20
Opis stanowiska:
  • Kompleksowa obsługa Klienta indywidualnego.
  • Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych poprzez prowadzenie Klienta przez wszystkie kroki procesu sprzedaży.
  • Budowa i zarządzanie długotrwałymi relacjami z Klientami m.in. poprzez pracę na systemie CRM.
  • Dbałość o wzmacnianie pozytywnego wizerunku marki oraz jej standardy jakościowe.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży lub/i obsłudze Klienta -doświadczenie w branży motoryzacyjnej nie jest wymagane.
  • Umiejętność współpracy, dobre odnajdywanie się w pracy zespołowej.
  • Ukierunkowanie na realizację założonych celów i zadań.
  • Zaangażowanie i pasja w realizacji codziennych zadań.
  • Nastawienie na Klienta, umiejętność komunikacji i budowania długotrwałych relacji z Klientami.
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie.
  • Możliwość pracy w profesjonalnym środowisku, na podstawie wysokich standardów.
  • Pracę w ambitnym zespole.
  • Specjalistyczne szkolenia wewnętrzne oraz te, realizowane przez importera.
  • Motywujący i konkurencyjny system wynagrodzeń.