Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Teleperformance Polska, mazowieckie / Warszawa, 2018-05-23

Oferta przeniesiona archiwalna

Jesteśmy światowym liderem w outsourcingu usług Contact Center. Od 1978 roku na świecie a od 1997 roku także w Polsce, dostarczamy naszym partnerom najwyższą jakość w wielokanałowej obsłudze Klienta. Pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując pasję i zaangażowanie na każdym etapie interakcji z Klientem.

W związku z rozwojem nowego projektu poszukujemy osób dynamicznych, ukierunkowanych na cel i sukces.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
 Zadania, które przed Tobą stoją:
  • rozpoznawanie potrzeb i oczekiwań Klienta biznesowego oraz sprzedaż nowoczesnych benefitów propracowniczych – karty lunchowe
  • prezentowanie Klientom najnowszej, atrakcyjnej oferty produktów
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi
My gwarantujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od indywidualnych wyników sprzedażowych
  • po okresie próbnym umowę o pracę wraz z pakietem benefitów (Multisport Plus, pakiet medyczny Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU Życie)
  • stałe godziny pracy 8-16 od poniedziałku do piątku
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy, za które otrzymasz wynagrodzenie
  • nowoczesną przestrzeń biurową z pokojem relaksu wyposażonym w piłkarzyki i PlayStation
  • imprezy integracyjne, konkursy, bonus za polecenie pracownika, dodatkowy bonus za najlepsze wyniki w pracy, możliwość awansu i rozwoju
Nasze oczekiwania:
  • komunikatywność, otwarta postawa wobec klienta
  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej będzie dużym atutem
  • umiejętność zarządzania własnym czasem pracy i realizacji założonych celów
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-sprzedazy-telefonicznej_1974554.html
Please attach a following clause:
“I hereby give consent for my personal data to be processed for the purposes of recruitment, in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997 (uniform text: Journal of Laws of the Republic of Poland 2002 No 101, item 926 with further amendments) by Teleperformance Polska Sp. z. o. o. located on 50 Domaniewska street, 02-672 Warsaw.”