Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Sprzedaży telefonicznej

Specjalista ds. Sprzedaży telefonicznej

CLS Digital, wielkopolskie / Poznań, 2020-10-07

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 3700530, z dnia 2020-10-07

Naszym celem jest tworzenie systemów lojalnościowych w oparciu o nowoczesne i innowacyjne technologie, których zastosowanie zapewni zbudowanie długotrwałych relacji z klientami oraz zwiększenie obrotów w firmie. W naszej ofercie można znaleźć m.in.: karty plastikowe, karty chipowe, identyfikatory, karty magnetyczne, akcesoria (smycze, klipsy itp.), kontrolę dostępu oraz systemy rejestracji czasu pracy.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Jakiej osoby poszukujemy?

  • Wytrwałej i nie zrażającej się, gdy słyszy w słuchawce telefonu „nie jestem zainteresowany"
  • Lubiącej rozmawiać z ludźmi przez telefon i potrafiącej zarażać ich swoim entuzjazmem
  • Potrafiącej zadawać pytania otwarte, które umożliwiają poznanie potrzeb potencjalnego Klienta

Jakie postawimy przed Tobą zadania:

  • Sprzedaż produktów przez telefon
  • Tworzenie baz danych klientów z branży hotelarskiej, administracji publicznej oraz produkcyjnej
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
  • Obsługę zamówień

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów przez telefon
  • Doświadczenie w telemarketingu lub telefonicznej obsłudze klienta
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Premie finansowe uzależnione od wyników sprzedaży
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Telefon służbowy
  • Doskonałą atmosferę pracy w młodym zespole