Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Aventus Group Sp. z o.o., podlaskie / Białystok, 2020-12-16

Oferta przeniesiona archiwalna

Aventus Group Sp. z o. o. to międzynarodowa firma z branży FinTech (Financial technology). Od ponad 7 lat świadczymy usługi finansowe w oparciu o nowoczesne narzędzia online w 12 krajach świata m.in. na Litwie, Łotwie, w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie, Kazachstanie, Dominikanie i Wietnamie.

Poszukujemy pasjonatów do działu Contact Center:

Miejsce pracy: Białystok
Zadania:
  • Realizacja kampanii sprzedażowych w zakresie produktów pożyczkowych
  • Aktywna sprzedaż produktów przy połączeniach wychodzących (ciepłe bazy)
  • Realizacja wyznaczonych celów
Wymagania:
  • Znajomość obsługi komputera jest dla Ciebie codziennością
  • Posiadasz silną motywacja do pracy i zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Jesteś Komunikatywny
  • Posiadasz doświadczenie w telefonicznej sprzedaży lub obsłudze klienta
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne zarobki (stała podstawa+premie)
  • Rozwój zawodowy i osobisty
  • Strefa chillouta (w tym x-box)
  • Owocowe poniedziałki
  • Dofinansowanie do karty sportowej