Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży Usług e-commerce

Specjalista ds. sprzedaży Usług e-commerce

DEKRA Praca Sp. z o.o., małopolskie / Kraków, 2020-11-12

Oferta przeniesiona archiwalna

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: SDS/10/2020

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami
  • Prezentacja oferty usług logistycznych i jej sprzedaż
  • Prowadzenie negocjacji
  • Opieka nad rozwojem współpracy z klientem
  • Tworzenie ofert standardowych i szytych na miarę
  • Realizacja projektów marketingowych

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku w dziale sprzedaży
  • Doświadczenie w sprzedaży usług logistycznych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość branży e -commerce
  • Gotowość do nauki i rozwoju kompetencji
  • Determinacja i doskonała organizacja pracy
  • Pozytywne nastawienia, koleżeńskość
  • Dyspozycyjność i prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet medyczny dla stałych pracowników
  • Wysoki standard miejsca pracy
  • Parking dla zmotoryzowanych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DEKRA Praca Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Administratorem danych jest Dekra Praca sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 30-644, ul. Puszkarska 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.