Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży

nc+, mazowieckie / Warszawa, 2018-06-13

Oferta przeniesiona archiwalna

nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Poszukujemy do naszego sklepu własnego, mieszczącego się w centrum handlowym w Warszawie (Galeria Północna) osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • realizacja planów sprzedaży
  • sprzedaż i promowanie oferty w punkcie sprzedaży nc+
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami nc+
  • stałe aktualizowanie wiedzy o ofertach nc+ oraz konkurencji
  • bieżące monitorowanie stanów magazynowych
  • uczestnictwo w projektach nc+
Nasze oczekiwania:
  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży
  • optymizm i pozytywne nastawienie do pracy
  • umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby klientów
  • zainteresowanie nowymi technologiami
  • energia, inteligencja i wysoka kultura osobista
  • inicjatywa w działaniu
  • wyższe wykształcenie (lub osoby w trakcie studiów) mile widziane
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie rozmów będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • umowę zlecenie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-sprzedazy_1976468.html
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.