Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach, śląskie / Tychy, 2020-11-03

Oferta przeniesiona archiwalna
Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/0985
OBOWIĄZKI:
analizowanie rynku i ofert konkurencjirealizowanie planów sprzedażowychsprzedawanie produktów branżowychobsługa klientapozyskiwanie nowych klientówutrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi partnerami handlowymisporządzanie raportów, analiz i prognoz dotyczących sprzedażyreprezentacja firmyprzyjmowanie reklamacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: MS OFFICE

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, doświadczenie w pracy w zespole, umiejętność obsługi MS OFFICE, biegła znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach