Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

Competence Call Center member of TELUS International, pomorskie / Gdańsk, 2024-02-27

Oferta przeniesiona archiwalna
Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko

Miejsce pracy: Gdańsk
Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość współpracy z wiodącymi partnerami w biznesie
  • Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie
  • Praca zdalna na terenie Polski
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku 09:00-17:15
Twoje zadania:
  • Telefoniczne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych i oferowanie im możliwość sprzedaży swoich produktów na stronie internetowej (Market Place Sales)
  • Odpowiadanie na telefoniczne i pisemne zapytania
Twój profil:
  • Doświadczenie w kontaktach wychodzących (outbound) i/lub sprzedaży
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Znajomość języka polskiego jako ojczystego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1