Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży

Dalinuts Sp. z o.o., podlaskie / Białystok, 2024-03-02

Oferta przeniesiona archiwalna

Ogłoszenie numer: 8791837, z dnia 2024-03-02

Firma Dalinuts jest hurtowym dostawcą orzechów laskowych i suszonych owoców z Gruzji i Ukrainy do Polski i krajów Europejskich. Posiadamy własną fabrykę w Gruzji, która działa już ponad 8 lat!

Biuro znajduje się w centrum Białegostoku.  Miła i przyjazna atmosfera w gronie profesjonałów. Zapraszamy do aplikowania!

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów (b2b);
  • Rozwijanie relacji z istniejącymi klientami/  praca z istniejącą bazą klientów;
  • Praca w systemie CRM;
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów;
  • Dokonywanie sprzedaży produktów zgodnie z założonymi celami sprzedażowymi
  • Organizowanie spotkań handlowych i prezentacji dla klientów oraz wyjazdy służbowe.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka polskiego, komunikatywna znajomość języka angielskiego/ rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej);
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych:
  • Motywacja do osiągania wyników i rozwijania swoich umiejętności handlowych.

Oferujemy

  • Wysoki poziom wynagrodzenia za pracę w zależności od wyników;
  • Wynagrodzenie: (stawka + % sprzedaży)
    Do uzgodnienia z kandydatem podczas rozmowy kwalifikacyjnej;
  • Rozwój kariery zależy od osiąganych sukcesów;
  • Zapewniamy szkolenie i pomoc w adaptacji.