Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

Rendpaco Eco, mazowieckie / Warszawa, 2024-03-13

Oferta przeniesiona archiwalna

Szukam managera ds sprzedaży w firmie Rendpaco-Eco. Jesteśmy ukraińskim producentem włóknin typu spunbond z pełnym cyklem od przetworzenia granulatu do wykonania torby o wymaganym rozmiarze. W tej chwili nasze moce produkcyjne to 5 mln eko toreb miesięcznie. Zapraszamy do zatrudnienia na naszą polską firmę.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych.
  • Udział w spotkaniach z klientami.
  • Udział w kluczowych negocjacjach
  • Optymalizacja i rozwój procesów sprzedażowych.
  • Wykonywanie raportów i zestawień.
  • Rozszerzenie bazy klientów.
  • Kontrola rozliczeń.
Wymagania
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży.
  • Umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji biznesowych.
  • Odpowiedzialność w działaniu.
  • Znajomość CRM.
  • Znajomość j. Angielskiego.
  • Znajomość j. Polskiego.
  • Posiadanie samochodu będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • Elastyczny system wynagrodzeń (podstawa + % od sprzedaży).
  • Praca zdalna.
  • Kompensacja kosztów telefonu komórkowego.
  • Opłata dojazdu i kosztów dobowych w podróży służbowej.